Posts by davke

    Davke said "finally someone on this Board who understand my language .." .
    He is planning to buy a Kemper , but he is worried about managing Kemper's controls .
    We told him it is easy , interface is intuitive and basically looks like controls on any tube amp or pedal or EQ , no rocket science .

    Also, we told him we gonna help him with if he is maybe not so good in English .


    Cheers from South Africa ! :D

    južna afrika !!! uuu...pa što te je tamo odvelo prijatelju...hvala na brzim odovorima...ali znaš što mi je glavna briga, što čitam o onim problemima što imaju ljudi s ovom stvarčicom...e sad ..ili su ljudi malo neodgovorni i razmaženi ili ova stvarčica još nije kak spada...ja to mislim koristiti uglavnom za žive svirke plus dobar poweramp ( ozbiljno razmišljam o matrixu ) pa ne želim strahovatti prije svirke da li će raditi ili ne..a s druge strane nikada nisam koristio ovakve stvari već samo onako po seljački lampaš box kabl i gitaru ( eventualno neka pedalica ispred za boost )...uglavnom drago mi je da je netko tko me razumije ima kempera. Naime, u recenzijama iskreno vjerujem samo našim ljudima jer znam da nisu razmaženi i da će dati objektivnu ocjenu...zato mi je bilo drago kad sam vidio nekog tko priča po naški ( ajmo tak reći ) :)

    sorry for not speaking in english...but because of technical terms used in this forum it is a bit hard to immediately understand what are you saying... english is not my native language...i was happy that i could find someone to talk in my language ...anyway translation of my post is very accurate ...thank you for the welcome note...and yes i will buy kemper sooner or later...just yesterday my jcm800 broke and i said to members of my bend that i'm going digital :) as soon finances allow me ..this forum is really good ...i have been watching threads for a past months and you guys are superb, meaning very nice people.......over and out

    konačno netko tko me razumije...vidim dvoje vas je...naime, nemam kempera ali ozbiljno razmišljam o kupnji...jebiga, moram prodati dosta drage opreme da bih to ostvario i moram čekati da ova prčija od moje države ( hrv. ) postane dio Eu da me ovi ne zajebavaju na granici...e tu dolaziti vi...dragi moji sunarodnjaci po jeziku...trebat će mi pomoć, kako da savladam diitaliju a i po savjetima i rezenzijama isplati li se kupiti ovo čudo ...unaprijed zahvalan